Nowości w programie Konferencji

 

O FINANSACH I EMOCJACH DLA OFFICE MANAGERÓW

Podczas ostatniej Konferencji Nowoczesne Biuro, która odbyła się w Gdańsku 25 maja, gościliśmy Izabelę Kielczyk – psycholog biznesu i coacha kadry managerskiej. Pani psycholog wystąpiła z prezentacją, podejmującą temat emocji: „Czy w pracy kierować się sercem, czy rozumem?”

Z kolei podczas konferencji w Krakowie po raz pierwszy zaprezentuje się Jacek Żebrowski z firmy Prosperits, który zaprezentuje tematykę zarządzania finansami w firmie pod kątem pracy i obowiązków office managerów.

 

EMOCJE

Prezentacja Izabeli Kielczyk w Gdański spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i nic dziwnego, skoro temat emocji dotyczy wszystkich. Pani psycholog wyjaśniła słuchaczom, w czym emocje i intuicja pomagają, w jakim stopniu powinniśmy kierować się tymi uczuciami w miejscu pracy.

 

FINANSE

Równie ciekawie (choć tematyka prezentacji jest całkowicie odmienna) zapowiada się wystąpienie Jacka Żebrowskiego, dyrektor zarządzającego firmy Prosperits, który na najbliższej konferencji Nowoczesne Biuro poprowadzi panel dotyczący finansów (w ujęciu dla office managerów).

Jacek Żebrowski to doświadczony konsultant z dziedziny finansów i zarządzania zasobami ludzkimi, wieloletni praktyk i autor procesów restrukturyzacji przedsiębiorstw i programów szkoleniowych z zakresu finansów osobistych i korporacyjnych. Jest absolwentem MBA Akademii Leona Koźmińskiego, inicjatorem i ekspertem projektów badawczych, realizowanych m. in. Przez NFZ, aktywnym uczestnikiem projektów edukacyjnych finansowanych z Unii Europejskiej w ramach programów: EFS, Kapitał Ludzki, Młodzież.

Najważniejsze kwestie, o których usłyszymy w prezentacji, to m.in.

-         Cele działalności przedsiębiorstwa i rola finansów w zarządzaniu

-         Rachunkowość - czemu to służy?

-         Znaczenie informacji w sprawozdaniach finansowych

-         Zarządzanie budżetem

-         Jak powstaje zysk w firmie

-         Zarządzanie długiem

-         Majątek obrotowy

-         Analiza wskaźnikowa

-         Ocena wartości przedsiębiorstwa

-         Ryzyko kursowe

Oczywiście godzinna prezentacja podczas konferencji nie wyczerpie szczegółowo wszystkich tych zagadnień. Dla osób zainteresowanych tematami finansów w firmie zostaną zorganizowane jedno- i dwudniowe warsztaty – AKADEMIA OFFICE MANAGERA. Te spotkania to okazja, by poszerzyć swą wiedzę, zdobyć wiele przydatnych wiadomości, podyskutować z prowadzącym oraz uczestnikami o swych doświadczeniach zawodowych.

Zapraszamy!

 

 

Zapraszamy też do kontaktu z Działem Konferencji MB Media

tel.: 22 824 70 17 wew. 107

kom.:795 373 403

mail: konferencja@mbmedia.pl

 

patroni medialni