Dziękujemy wszystkim uczestnikom

W Krakowie zakończyła się wiosenna edycja konferencji Nowoczesne Biuro. Chcieliśmy podziękować wszystkim Państwu, którzy odwiedzili nasze konferencje we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie. Dziękujemy za cenne uwagi, które pomagają nam w stworzeniu optymalnej formuły konferencji. Wszystkie uwagi są dla nas cenne. Oto niektóre z nich:

KRAKÓW

 

„ Naprawdę dobra organizacja całego przebiegu konferencji, podobała mi się degustacja i możliwość wypróbowania produktów, kawa – urządzenie „Ideal Cafe”, zamiast prezentacji w trakcie konferencji można zastosować inną formę aktywizującą słuchaczy pokaz, ćwiczenia etc.
Lecz ogólna ocena konferencji – bardzo dobra. Dziękuję za zaproszenie.”

 

Beata Kawa

„WIZJA SP. Z O. O.”

 

 

 

„Po raz drugi uczestniczę w Konferencji Nowoczesne Biuro i zawsze wynoszę z niej jakieś pożyteczne informacje przydatne w mojej pracy zawodowej. Gratuluję dobrej organizacji, pomysłów i doboru prelegentów interesująco prowadzących prelekcje.”

 

Adam Czaniecki

„GRUPA ŻYWIEC S. A. BROWAR W ŻYWCU”

 

 

„Ciekawe, przydatne i wnoszące wiele nowych informacji. Odświeża dotychczasowe spojrzenie na pracę w biurze. Wspaniałe miejsce konferencji.”

 

Emilia Pach

„BRILLANCE SP. Z O. O.”

 

 

„Pozytywnie oceniam organizację konferencji, zwłaszcza przestrzeganie czasu poświęconego na konkretne panele jak i czas (trwanie) poszczególnych paneli – jest optymalny biorąc pod uwagę szeroki zakres poszczególnych zagadnień.”

 

Katarzyna Nawrot

„PWiK SP. Z O. O. W RUDZIE ŚLĄSKIEJ”

 

 

„Mimo bardzo sprawnej organizacji prelegenci mają tendencję do przeciągania swoich wystąpień. Skutkuje to przyśpieszeniem wypowiedzi pod koniec prelekcji a więc nieco mniej przedstawiać ale wolniej

Słowa uznania za organizację i obsługę”.

 

Zenon Trela

„MIKOMAX”

 

 

„Temat „Finanse... referowany przez p. Żebrowskiego był dla mnie najciekawszy lecz zbyt ograniczony czasem w stosunku do przekazywanych informacji – bardzo ciekawych i pouczających. Chętnie wezmę udział w kolejnym spotkaniu z udziałem tego referenta.”

 

Ewa Frysztacka

„DREI BOND POLSKA SP. Z O. O.”

 

 

WARSZAWA

 

„Konferencja przygotowana wyjątkowo profesjonalnie. W bardzo miłej atmosferze uzyskałam sporą wiedzę merytoryczną.
Konferencja z najlepszą kawą :-)”

 

Kamila Izdebska

„BPP PROFESIONAL EDUCATION SP. Z O. O.”

 

 

„Bardzo dobra organizacja konferencji. Miła obsługa. Pyszna kawa, czekolada i herbata nie wspominając o obiedzie :-)

Czas prelekcji w sam raz. Konkursy to miły dodatek :-)”

 

Sylwia Strojek

„BPP PROFESIONAL EDUCATION SP. Z O. O.”

 

„Więcej czasu na poszczególne prelekcje, prezentacje zbyt ogólne.”

 

Ewa Łukowska

„CAPITAL SERVICE”

 

 

„Dziękuję za zaproszenie; konferencja bardzo interesująca, poruszająca ogrom ciekawych zagadnień, mam nadzieję że będę mogła uczestniczyć w innych, jak sądzę, również interesujących konferencjach. Przy okazji miło mi było spotkać osoby z innych firm, z którymi jak się okazało miałam kontakty telefoniczne ale nigdy wcześniej ich nie spotkałam. Życzę sukcesów!”

 

Agnieszka Sowińska

„LINKLATERS”

 

 

POZNAŃ

 

„Bardzo dobrze zorganizowana konferencja. Zgodna z planem, przydatne informacje przedstawione precyzyjnie, przedstawienie ciekawych opcji i rozwiązań funkcjonowania biura.”

 

Kinga Odważna

„REA ELEKTRONIK SP. Z O. O.”

 

 

„Uważam, że konferencja była przygotowana w pełni profesjonalnie. Odpowiadała mi różnorodność tematów, na pewno będę próbowała przenieść pewne rozwiązania na grunt mojej firmy.”

 

Hanna Walczewska

„REFA WIELKOPOLSKA”

 

 

„Zarówno merytoryczna jak i organizacyjna strona konferencji przygotowana została w sposób profesjonalny. Tematyka i prezentacja wykładów ciekawa i praktyczna.”

 

 

Anna Witczak

„EKO-LOG SP. Z O. O.”

 

WROCŁAW

 

„Z satysfakcją wzięłam udział w tegorocznej konferencji Nowoczesne Biuro – już po raz drugi. Organizatorzy zadbali o różnorodność tematyczną poszczególnych prelekcji. Tematy w większości leżały w kręgu moich zawodowych zainteresowań. Dużym plusem była również tegoroczna lokalizacja konferencji.”

 

Barbara Miśkiewicz

„PASSUS SP. Z O. O.”

 

„ „6” dla organizatorów, ciekawa i przydatna konferencja, różnorodność tematów i wykładowców oraz czas paneli – ok! Dziękujemy!”

 

Renata Spaczyńska

„BEYSTER INTERNATIONAL SP. Z O. O.”

 

„Konferencja bardzo dobrze zorganizowana, tematy interesujące, wiedza przekazywana przez doświadczone osoby w przystępny sposób, odpowiednio dobrane ramy czasowe prelekcji oraz przerw.”

 

Paulina Wiśniewska

„BEYSTER INTERNATIONAL SP. Z O. O.”

 

Dziękujemy i zapraszamy na jesienną edycję Nowoczesnego Biura.

 

patroni medialni