Konferencja NOWOCZESNE BIURO – zakończenie cyklu spotkań w 2011 roku

Konferencją w Bydgoszczy zamknęliśmy tegoroczny cykl spotkań z office managerami - NOWOCZESNE BIURO 2011. Zarówno uczestnicy, jak i organizatorzy imprezy uznali ją za bardzo udaną i potrzebną.

Konferencja odbyła się 16 listopada w CITY HOTEL w centrum Bygdoszczy.

Odwiedziliśmy to miasto po raz pierwszy. Poszerzając mapę naszych Konferencji o to miasto mamy na celu nie tylko jego promocję, ale także zwrócenie uwagi ewentualnych partnerów biznesowych na możliwości rozwoju tego regionu. 

Opinie na temat wystąpień naszych ekspertów były niezwykle pozytywne. Bardzo podobała się prezentacja Łukasza Polaka z firmy Expense Reduction Analysts, dotycząca interesującej i bardzo na czasie tematyki kontroli i redukcji kosztów pośrednich przedsiębiorstwa. O optymalizacji druku i zarządzaniem wydrukami w firmie opowiedział Łukasz Bojanowski z firmy Oce.

Z zainteresowaniem spotkało się wystąpienie Aleksandry Krawsz z firmy Kinnarps, która podzieliła się swoją wiedzą na temat organizacji i aranżacji przestrzeni biurowej w taki sposób, by powierzchnia była optymalnie wykorzystana, stanowiąc przy tym inspirujące miejsce pracy. Natomiast psycholog biznesu Izabela Kielczyk podzieliła się ze słuchaczami swoją bogatą, opartą na wieloletniej praktyce wiedzą i zdradziła tajniki skutecznych negocjacji biznesowych.

Za pomoc w organizacji konferencji organizatorzy dziękują firmom: Kinnarps Polska, Colop Polska, Inter wraz z firmą Vektor oraz Oce Poland LTD.

Zapraszamy na konferencje NOWOCZESNE BIURO w roku 2012 – zaplanowaliśmy spotkania z Państwem w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Łodzi i Bydgoszczy.

Zapraszamy na nasze konferencje w 2012 roku

 

patroni medialni