Udane otwarcie cyklu Konferencji Nowoczesne Biuro - w Szczecinie

Tegoroczny cykl Konferencji NOWOCZESNE BIURO 2012 rozpoczęliśmy w Szczecinie. W mieście tym gościliśmy po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni.

Przede wszystkim z uwagi na doskonałą frekwencję uczestników, ich otwartość na wiedzę, a także wyjątkowo sympatyczną atmosferę spotkania i dyskusji z ekspertami. To wszystko sprawia, że do Szczecina na pewno warto powrócić! – twierdzą organizatorzy i sponsorzy imprezy.

 

Konferencja odbyła się 8 lutego w szczecińskim hotelu Silver. Przed uczestnikami konferencji zaprezentowało się pięcioro ekspertów. Konferencję rozpoczął dr inż. Zbigniew Jóźwiak  z Instytutu Medycyny Pracy, który zaprezentował najnowsze trendy pracy biurowej, a także pokazał, jak należy korzystać z urządzeń i mebli biurowych, by pracować bez bólu (dosłownie) i nie nabawić się urazów i schorzeń zawodowych. Z kolei temat ergonomii przestrzeni biurowej i najnowsze trendy w aranżacji biur przedstawiła Aleksandra Krawsz z firmy Kinnarps. Uczestnicy konferencji mogli zapoznać się z najnowszymi koncepcjami, dotyczącymi aranżacji przestrzeni biurowej i organizowaniu jej w zależności od potrzeb i specyfiki firmy.

Anna Szmilewska ze SwedeCenter opowiedziała o najnowszym i najnowocześniejszym obecnie biurowcu w centrum Szczecina – czyli Bramie Portowej.

Kolejny temat był niezwykle bliski wszystkim, którzy mają wpływ na zakupy i finanse firmy. O tym, jakimi metodami można kontrolować i optymalizować koszty pośrednie przedsiębiorstwa, opowiedział uczestnikom konferencji Łukasz Polak z Expense Reduction Analysts.

Następna prelekcja także wzbudziła wielkie zainteresowanie, sporo pytań i dyskusji wśród uczestników. Dotyczyła podstaw zarządzania projektami (a więc najważniejsze informacje, takie jak kolejne etapy planowania przedsięwzięć, cechy projektu, kierownik projektu, proces i zakres planowania). Prezentację poprowadził Piotr Plewiński z firmy szkoleniowej PM Experts.

Po przerwie na lunch godzinne szkolenie na temat prowadzenia negocjacji w biznesie poprowadziła psycholog Izabela Kielczyk. W tym przypadku również nie zabrakło wielu pytań z sali i dyskusji uczestników z prowadzącą.

Podsumowując można uznać cała imprezę za wyjątkowo udaną. Dwa kolejne spotkania z office manangerami odbędą się w marcu – w Łodzi (7 marca) oraz w Katowicach (28 marca).

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Firma MB Media, organizator cyklu Konferencji NOWOCZESNE BIURO, dziękuję za pomoc sponsorom, dzięki którym to spotkanie mogło odbyć się na tak wysokim poziomie organizacyjnym: SWEDECENTER / BRAMA PORTOWA oraz KINNARPS.

Dziękujemy też wszystkim uczestnikom za miłą atmosferę spotkania i mamy nadzieję, że spotkamy się w Szczecinie ponownie w przyszłym roku.

 

Patronat medialny: portal Onet.bizes i miesięcznik „Modern Office Manager”

 

patroni medialni