Konferencja OFFICE MARKET FORUM

Konferencja OFFICE MARKET FORUM, to wyjątkowe wydarzenie koncentrujące się na rozwiązywaniu  problemów związanych z najmem biura. W szczególny sposób adresowane jest do średnich i dużych firm oraz najemców korporacyjnych, którzy planują zmianę biura lub też rozwój firmy.

Celem konferencji jest stworzenie miejsca spotkań, które pozwoli odpowiedzieć na pytania, problemy i potrzeby najemcy oraz na wymianę poglądów i prezentację projektów najbardziej istotnych dla rozwoju sektora nieruchomości biurowych w Polsce.

 

Uczestnikami konferencji będą osoby, które biorą udział w procesie wynajmu biura dla firmy, w tym odpowiedzialnych za poszukiwanie, podejmowanie decyzji oraz podpisywanie umów, czyli:

- prezesów i członków zarządu

- dyrektorów zarządzających i finansowych

- dyrektorów administracyjnych

- prokurentów

- office managerów

- asystentów zarządów

 

Główne tematy jakie zostaną omówione to kwestie związane z poszukiwaniem i wyborem właściwego biura dla firmy oraz najistotniejsze cechy jakie należy wziąć pod uwagę analizując oferty biur. Szczególną uwagę zwrócimy na:

- aktualne trendy i prognozy rynku nieruchomości biurowych ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy

- kiedy warto zmienić biuro

- jak szukać biura

- co kształtuje cenę biura

- negocjowanie i renegocjowanie umów z zarządcą biurowca

- wpływ aranżacji biura na efektywność i zadowolenie pracowników

- logistykę związaną z relokacją biura.

 

Liczymy, że OFFICE MARKET FORUM, stanie się miejscem spotkań pozwalającym na wymianę poglądów oraz inicjowanie i prowadzenie rozmów biznesowych.

Konferencja odbędzie się 21 września w Hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 1, znajdującym się przy lotnisku Chopina.

patroni medialni