Konferencje Office Fair

 

 

Podczas dwudniowych Międzynarodowych Targów Office Fair w Warszawie odbędzie się cykl konferencji poświęconych najświeższym trendom w obszarze, wyposażenia, technologii i usług dla biura i firm. To świetne uzupełnienie tego wydarzenia o ciekawe wystąpienia autorytetów w swoich dziedzinach. Tak więc będzie okazja zobaczyć m.in. Zbigniewa Kostrzewę z In Design, który opowie o nowym trendzie w aranżacji wnętrz biur, czy Krzysztofa Pietryka który zaznajomi nas z pojęciem projektowania emocjonalnego. Prosimy o zapoznanie sie z PROGRAMEM KONFERENCJI.


Udział w konferencji jest zupełnie bezpłatny po wcześniejszym zarejestrowaniu się na stronie www.officefair.pl, do czego zachęcamy już dziś ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

BEZPŁATNA REJESTRACJA

 

Targi Office Fair:

Zapraszamy do udziału w największej imprezie dedykowanej wyposażeniu i zarządzaniu pracą biura Międzynarodowych Targach Office Fair 2013. Dwa dni targów w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie to świetna okazja aby poznać najświeższą ofertę firm z obszaru design, wyposażenia, technologii i wszelkich usług dla firmy i biura. Lecz Office Fair to nie tylko targi ale również konferencja, panele dyskusyjne, liczne konkursy i przede wszystkim idealna przestrzeń do rozmów będących zalążkiem owocnych kooperacji z nowymi partnerami, kontrahentami i Klientami.

BEZPŁATNA REJESTRACJA

patroni medialni